S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík za Sun 02 Dec 2012, 10:30

Naprosto. Sheldon by tohle UDĚLAL! Přesně ve stylu "oko za oko, zub za zub".

Jinak co se týče dílu, byl super, ale zklamal mě konec té války. Fakt jsem nečekal, že se Howard připlazí za Sheldonem (byť pod očividným Rajovým nátlakem) a usmíří se. A Raj jako správný kamarád měl Howarda podpořit, ne být proti němu.
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : Opava, Český Těšín

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  minnie za Sun 02 Dec 2012, 12:01

Miro napsal:Chalani nezaostávali tiež, až na otravného Raja ktorý stále rieši kokotiny Suspect
to se ho musím zastat.. normálně raje nemusím, ale dnešní debata o rozdílu mumie vs. zoombie byla boží Very Happy vůbec tady ty rozhovory kdy všichni úplně supervážně řeší nějakou krávovinu.. to je pro mě typický TBBT Smile
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 29
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ďasík za Sun 02 Dec 2012, 12:13

Jo, kam bychom se dostali, kdyby Raj neřešil, jak se holí upíři, když se nevidí v zrcadle (tohle je jasné, upíři jsou neměnní, nemusí se holit), jestli zombík umře, když včas nedostane mozkyyyyyy, co vznikne, když upíra kousne zombík, nebo jestli jsou mumie a zombíci to samé (nejsou Smile)...

A neříkejte, že vás tyhle otázky nikdy nenapadly, mě teda jo, a ne jednou. Možná je to tím, že upírská literatura (a celkově "záhrobní fantasy") je moje nejoblíbenější, ale stejně...
Ďasík
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  NoMouse za Sun 02 Dec 2012, 12:52

Ďasík napsal:A neříkejte, že vás tyhle otázky nikdy nenapadly
Nenapadly. Very Happy Možná je to tím, že se upírské literatuře vyhýbám velkým obloukem. Smile
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Věk : 27
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ďasík za Sun 02 Dec 2012, 13:08

Chyba, je to super! Smile A co teda čteš? Very Happy
Ďasík
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  NoMouse za Sun 02 Dec 2012, 13:17

Poslední dobou skoro nic...

Ale jinak sci-fi a detektivky.
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ďasík za Sun 02 Dec 2012, 13:53

Jo, klasická detektivka je super. Mám přečteného skoro celého Sherlocka Holmese i Hercula Poirota. Líbí se mi ta doba a prostředí, ve kterém se ty příběhy odehrávají. A ty logické hádanky samozřejmě taky. Smile

Pak jsou fajn povídky od E. A. Poea, ty jsem taky přečetl skoro všechny. No a pak knihy Stephena Kinga a různé fantasy/upírské/démonské ságy.

Sci-fi moc nemusím, je to takové moc technické. Ani Verne mě nebaví. Když sci-fi, tak jedině seriál/film, a to ještě jak který.
Ďasík
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  MartyCZ za Sun 02 Dec 2012, 14:20

Ďasík napsal:Jinak co se týče dílu, byl super, ale zklamal mě konec té války. Fakt jsem nečekal, že se Howard připlazí za Sheldonem (byť pod očividným Rajovým nátlakem) a usmíří se. A Raj jako správný kamarád měl Howarda podpořit, ne být proti němu.
Já čekal, že vyjdou před Sheldonovu kancelář a Raj řekne: "Vidíš, já ti říkal, že to vyjde."
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 26

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kitelon za Sun 02 Dec 2012, 18:58

lol! lol!
Kitelon

Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  petear za Sun 02 Dec 2012, 22:45

Hmm, tak přesně - odkdy se Sheldon nechá uplatit sušenkou... a odkdy jsou postavy ze seriálu tak nudné... pro mě tenhle seriál skončil už ve druhé sérii ve vánočním dílu. Od té doby se rád podívám na nový díl, ale je to tak hnusná komerce a směr přátelé a spol, že je to na blití. Čas asi nejde vrátit

petear

Počet příspěvků : 6
Bodů : 3
Reputace : -3
Datum registrace : 24. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  xegiie za Mon 03 Dec 2012, 15:53

petear napsal:Hmm, tak přesně - odkdy se Sheldon nechá uplatit sušenkou... a odkdy jsou postavy ze seriálu tak nudné... pro mě tenhle seriál skončil už ve druhé sérii ve vánočním dílu. Od té doby se rád podívám na nový díl, ale je to tak hnusná komerce a směr přátelé a spol, že je to na blití. Čas asi nejde vrátit
hmm 2 serie? a vis, ze tohle je uz 6 ta?

nevim jesli jsem tyhle stranky pochopil spatne ja, nebo ty, ale ja je mam za stranky pro fanousky tresku. Nevim proc sem lezes, nebo dokonce pises, ze je serial na zbliti??? Rolling Eyes

kdyz se mi neco nelibi tak se na to nedivam, a nelezu na fanoskovske stranky a nepisu ze to stoji za prd....
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 31
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  petear za Mon 03 Dec 2012, 17:33

xegiie napsal:
petear napsal:Hmm, tak přesně - odkdy se Sheldon nechá uplatit sušenkou... a odkdy jsou postavy ze seriálu tak nudné... pro mě tenhle seriál skončil už ve druhé sérii ve vánočním dílu. Od té doby se rád podívám na nový díl, ale je to tak hnusná komerce a směr přátelé a spol, že je to na blití. Čas asi nejde vrátit
hmm 2 serie? a vis, ze tohle je uz 6 ta?

nevim jesli jsem tyhle stranky pochopil spatne ja, nebo ty, ale ja je mam za stranky pro fanousky tresku. Nevim proc sem lezes, nebo dokonce pises, ze je serial na zbliti??? Rolling Eyes

kdyz se mi neco nelibi tak se na to nedivam, a nelezu na fanoskovske stranky a nepisu ze to stoji za prd....
Njn, když se něco nelíbí mě, tak to napíšu;) Jinak, psal jsem, že se rád podívám na nový díl, a to proto, že mě seriál pořád zajímá. Ale že už to dávno není stavěný na vědátorství se vztahama jako kulisou, ale naopak se téměř neustále probírají něčí vztahy, to je snad evidentní. I kritický fanoušek je fanoušek.

petear

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sh4d0W za Mon 03 Dec 2012, 18:42

SangInnocent napsal:Jsem oddaným fanouškem seriálu a na každý pátek se těším už jen kvůli němu, ale dneska to byl snad nejhorší díl ze všech sérií. Vyjma hádky Amy s Bernie.. opravdu trapné. affraid

suhlasim, cely serial ide dolu vodou

Sh4d0W

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Datum registrace : 04. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kolikokoli za Mon 03 Dec 2012, 20:34

TBBT je dokonalé. Podívejte se na nějaký nový díl HIMYM a uvidíte, jak má vypadat "seriál, který je na zblití".
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

Zobrazit informace o autorovi http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Mrcek za Mon 03 Dec 2012, 21:08

Kolikokoli napsal:TBBT je dokonalé. Podívejte se na nějaký nový díl HIMYM a uvidíte, jak má vypadat "seriál, který je na zblití".

Svatá pravda...

Mrcek

Počet příspěvků : 122
Bodů : 127
Reputace : 1
Datum registrace : 18. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  petear za Tue 04 Dec 2012, 02:16

Kdepak, od té doby, co se začaly porušovat základní zákonitosti příběhu a typické vlastnosti jednotlivých postav, tak to jde s úrovní dolů. Sheldon, kterého se kdysi nesměl nikdo ani dotknout, se teď vesele láduje sušenkou z cizí ruky, Raj je zřejmě permanentně pod vlivem, když mu to tak kecá, Howard už dávno není "svůdce" žen se zásobou "dokonale fungujících" hlášek atd. atd. atd. Neříkejte mi, že vám tohle nechybí. Pokud ne, "naskočili" jste do seriálu až někdy v pozdějších sériích a ty první možná dokoukali zpětně, jinak to nechápu. Mě teda docela štve, kam se seriál posunul a že se z něj stává taková divná limonáda, kde si občas tvůrci vzpomenou: "a jo, Sheldon má bejt ten divnej... tak dneska bude divnej... mu obsadíme parkovací místo, jo a hlavně ty holky ať tam k tomu mají nějakej štěk" U prvních sérií jsem se nemohl dočkat, až bude nový díl v éteru, a když měla být přestávka 3 týdny, byl jsem na infarkt. Taky si doteď bez větší námahy vybavím děj většiny dílů, protože byly zajímavé. Ale teď? Sakra, nuda, co budu dělat? Hmm, co bych tak mohl...jo, možná je nějakej novej TBBT, mrknu na net. Hmm, aha, cože? Zíív, no tak to dokoukám někdy jindy... A když teda zabrousím na fórum, podívat se na ohlasy, čtu tady: "převratný díl, super hlášky, vejde do historie..." Cože?!!! A čím? Kdysi se mi nestalo, že bych nepřejel díl jedním dechem nebo že bych dokonce nedejbože u sledování usnul - teď škoda mluvit.
Ale jo, nechci vás naštvat, prostě berte to tak, že se na seriál koukají i lidi, kteří ho sledují od jeho začátků, a kteří s každým novým dílem doufají, že se ještě někdy dočkají té opravdové TBBT. Nejspíš marně Very Happy

petear

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  deanera za Tue 04 Dec 2012, 07:41

Aj ja sledujem seriál od začiatku a síce boli časti, ktoré by som najradšej vymazala z pamäti, ale musíš si uvedomiť, že toto nie sú Simpsonovci, kde má malá Maggie už 20rokov stále len jeden rok a dudlík. Ľudia sa menia, k lepšiemu, aj horšiemu a niektoré povahové črty sa časom viac zviditeľňujú a tým, že do života 4 vedcov vošla Penny, muselo ich to nejak ovplyvniť. Nerada takto pitvám seriály, ako keby to boli skutočné osobnosti, ale nemyslím, že scenáristi na to idú zle... Wink iba u Stuarta hej Very Happy
deanera

Znamení : Kozoroh Drak
Počet příspěvků : 3
Datum registrace : 21. 10. 09
Věk : 29
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Pinny za Tue 04 Dec 2012, 11:30

Big bang byl už od začátku komerční a hodně o vztazích. Toho nerdovství rozhodně nebylo tolik a když bylo, tak v míře, kterou chápal prakticky každej. Nevidím nějak extra velkou změnu v kvalitě scénářů - jedinou změnou je, že je v seriálu o dost víc postav, než na začátku, ale tak to většinou bejvá. Po prvním dílu big bangu jsem si třeba říkal, že Sheldon je divnej, ale že by byl až tak divnej jak potom v některých dílech, to určitě ne. Vypadal prostě jenom jako nerd, kterej masturbuje, dokonce pochválil i vzhled Penny a vypadal, že se stydí v její přítomnosti a nejradši by ju viděl u sebe v posteli. Což se během seriálu taky ukázalo jako nesmysl. V alternativním pilotu byl Sheldon dokonce snad ještě normálnější.

Pokud se chce člověk dívat na pořádnej IT/nerd seriál, tak Big bang nikdy nebyl a nikdy nebude správná volba. Už od počátku bylo jasný, že nepůjde o seriál ala IT-crowd nebo něco takovýho, ale bude to prostě sitcom pro masy lidí všeho druhu.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Mrcek za Tue 04 Dec 2012, 11:33

Děkuji Pinny, konečně to někdo pochopil a dokázal i perfektně vysvětlit. Tak to je, je to seriál pro masy a ne pro pár fajnšmejkrů...

Mrcek

Bodů : 127
Reputace : 1
Datum registrace : 18. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ďasík za Tue 04 Dec 2012, 13:54

Mě nejvíc zarazila ta hláška s tím, že když se to někomu líbí, asi na to nekouká od začátku. Mně se to totiž líbí a koukám na to od doby, kdy vyšel 3. díl. A třeba ta muka, když byla stávka scénáristů po osmém (a nejlepším díle), jsem si prožil. Když pak ohlásili devátý díl, byli jsme všichni úplně nadšení... Takže asi tak.
Ďasík
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kolikokoli za Tue 04 Dec 2012, 15:13

Mrcek: díky, lépe bych to neřekla Very Happy.
Jen dodám: pokud by Howard byl pořád takový, jako v prvních sériích, tak bych asi s TBBT skončila. Byl slizkej a nechutnej a fakt jsem ho nesnášela. Jakmile ale poznal Bernie, tak se to otočilo a teď je mou nejoblíbenější postavou.
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

Zobrazit informace o autorovi http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  bodomkes za Tue 04 Dec 2012, 16:39

Jj, souhlasím s Koli. Howard byl předtím vtipný pár dílů, ale co je moc, to je moc. A několik řad vážně stačilo. Ještěže poznal Bernadette, takže se začal vyvíjet do jiných směrů humoru. What a Face Začal být v jednu chvíli fakt slizoň.
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 25
Místo : Brno-venkov

Zobrazit informace o autorovi http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Astropon za Tue 04 Dec 2012, 17:48

minnie napsal:
moss napsal:Dneska sice byli Penny, Leonard v pozorovatelské pozici, ale tak nemůžou být vždy středem dění. Rajova účast už byla taková standartní, byly i díly, kde vystupoval méně.
Astropon napsal:Jenom je škoda že tam nezapracovali Alex, je tam velmi pěkným spestřením a dle mně je tam s Penny daleko lepší než Bernadet a Amy
kaley o tom mluvila v nějakém rozhovoru
Spoiler:
že po tom, co řekla lennymu že ho miluje, tak se tvůrci rozhodli chvíli to nechat být a nerozvádět to dál a pak se k tomu vrátí až se to uleží Smile
a říkala, že se vrátí i alex, že zrovna točí epizodu kde penny bude pro změnu dělat scény leonardovi, tak na to se docela těším Smile

hele a nevýš kde, docela rád bych si ten rozhovor přečet

Astropon

Bodů : 10
Datum registrace : 18. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Mrcek za Tue 04 Dec 2012, 18:12

Mrcek