S05E20 - The Transporter Malfunction [EPIZODA]

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

S05E20 - The Transporter Malfunction [EPIZODA]

Příspěvek  pathy za Fri 30 Mar 2012, 11:30

Nikto nič... a to už je obed.
Moc som sa nenasmial, trochu keď Howard hovoril, kto je na rade s praním, prípadne ako sa Leonard na začiatku tešil z transportéra. Aby som nezabudol, Rajovi rodičia boli, ako vždy, skvelí.

Naposledy upravil pathy dne Sat 07 Apr 2012, 13:24, celkově upraveno 1 krát
pathy

Počet příspěvků : 43
Bodů : 61
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: S05E20 - The Transporter Malfunction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli za Fri 30 Mar 2012, 11:38

Tak tohle byl boží díl Very Happy. Raj se začíná vybarvovat a jsem hodně zvědavá, jak to s ním vyřeší. Každopádně se čekání rozhodně vyplatilo. Very Happy
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 27
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

Zobrazit informace o autorovi http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  moss za Fri 30 Mar 2012, 15:06

Dnes jsem se opravdu moc nenasmál, nejvíce vtipní byli samozřejmě Rajovi rodiče. Ale pokud to vezmu z hlediska děje, tak to určitě nebylo špatné. Opravdu je skvělé, že se podařilo dostat do seriálu další Star Trek osobnost, byť jen jenom jako hlas. Každopádně to je nic oproti příštímu dílu, těším se na něj jak malý. Very Happy
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 26

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  minnie za Fri 30 Mar 2012, 17:11

no, nechtěla jsem to psát jako první abych nevypadala jako potížista Very Happy ale pro mě to byl podprůměrný díl.. fakt jsem se nebavila.. už si z něj ani nic moc nepamatuju.. snad jen sheldonovo přemáhání sama sebe aby řekl pravdu..
minnie

Znamení : Panna Drak
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 29
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kolikokoli za Fri 30 Mar 2012, 17:20

Náhodou, Spockovy "polohy" byly dokonalé! Very Happy
Kolikokoli

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  filda44 za Fri 30 Mar 2012, 17:34

Naprosto úžasný díl. Dokonce jsem se i párkrát zasmál, což obvykle při sitkomech nedělám (nevím proč)
Dostaly mě následující scény:
"I'm from Asia, I'm myteriouz, ..."
Rajův otec a svatba z lásky
Sheldon jako vtipálek skupiny
Spockovy polohy
Oslovení "Tinny Spock"
That's a lie
..a mnohé další.
9/10
filda44

Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  filda44 za Fri 30 Mar 2012, 17:35

moss napsal:Dnes jsem se opravdu moc nenasmál, nejvíce vtipní byli samozřejmě Rajovi rodiče. Ale pokud to vezmu z hlediska děje, tak to určitě nebylo špatné. Opravdu je skvělé, že se podařilo dostat do seriálu další Star Trek osobnost, byť jen jenom jako hlas. Každopádně to je nic oproti příštímu dílu, těším se na něj jak malý. Very Happy

Co bude příště? k tomu jsou už nějaké informace?
filda44

Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Pinny za Fri 30 Mar 2012, 17:55

Tenhle díl bude vyvolávat asi rozporuplný reakce, tak nějak jsem to čekal. U mě to je jeden z těch, co až tak neosloví a jak už tu bylo řečeno, málem si ani nepamatuju, o čem to bylo.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  rampage za Fri 30 Mar 2012, 19:11

Super díl, dneska jsem se fakt pobavil. S Rajem mě napadlo to samé, jak z tohohle asi vybruslí. Smile
rampage

Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  NoMouse za Fri 30 Mar 2012, 21:34

filda44 napsal:Co bude příště? k tomu jsou už nějaké informace?
Viz sekce Spoilery... na vlastní nebezpečí. Wink
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  mike2 za Sat 31 Mar 2012, 03:45

Dneska (vlastně už včera) bych to zhodnotil slovy "neurazí ale nenadchne". Vydařené byly hlavně rozhovory Raje s rodiči a Sheldona se Spockem, jinak většinou spíš podprůměr. Proti mimořádně vydařené minulé epizodě výrazně slabší.
mike2

Znamení : Býk Tygr
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  kackakacka za Sat 31 Mar 2012, 13:23

Včerejší epizoda se teda fakt moc nepovedla. Nehledě na to, že jsem se skoro vůbec nezasmála (kromě "I'm from Asia, I'm mysterious, deal with it" a Sheldonovo přiznávání se - "That was a lie"). Jinak docela nuda.
To ale není to, co mi vadí nejvíc. Nejvíce mě štve, že se postavy strašně změnily (schválně se podívejte na nějaké díly z 1. a 2. série). Jaktože Raj mluví s ženami? Podstata toho jeho "handicapu" byla v tom, že před ženami ze sebe nedostal ani slovo; a když už, tak musel být úplně opilý (vzpomeňte na díl, kdy se Penny učí dělat koktejly a Rajovi přijede domluvená manželka - vtip je právě v tom, že se ženou nedokáže mluvit vůbec a nebo pořádně nalitý a to je pak urážlivý nebo blábolí nesmysly). Ale teď před něj prostě režisér postaví na stůl láhev otevřeného piva a Raj se chová a reaguje naprosto normálně i před Penny. Samozřejmě je možné, že se jeho fobie z žen postupně mírní, v seriálu by to však mělo být zmíněno.
Stejně tak Sheldonovo chování - Sheldon se o mnoho víc usmívá, chová se společenštěji a ... prostě už to není Sheldon. Chybí mi u něj vědecké řeči, které vedl v prvních řadách, jeho strnulé chování (např. v této epizodě, když mu Penny dá dárek, na ni udělá gesto, jaké by Sheldon z prvních řad stoprocentně neudělal).
Z postav se stávají karikatury sebe samotných, kdybych neviděla předchozí série a poprvé shlédla některý díl 5. série, tak bych fakt nevěděla, co si o postavách myslet. Sheldon se chová jako malé dítě (viz díl, kdy se chtěl nechat ostříhat), Howard je úplný podpantoflák (kde je ten starý, nechutný Howard, kterého všechny ženy odmítaly), Leonard velice nevýrazný, v dílech jej skoro nevnímám, a o Rajovi bych si myslela, že je to ukňouraný, nudný a strašně divný člověk, který si neustále stěžuje, že nemá přítelkyni. A Penny mě poslední dobou taky nějak nebaví, nevím, čím to je, opravdu jem ji měla ráda.
Přesto musím říct, že nápad tohoto dílu opravdu není špatný, narozdíl od některých předchozích dílů. Kdyby mi někdo během sledování 1. řady řekl, že zápletky v 5. sérii se budou točit okolo Shledonovy přítelkně a Howardovy svatby, asi bych se mu vysmála do obličeje. Opravdu, postavit celou epizodu na tom, že Sheldon nechce doprovodit přítelkni na oslavu narozenin její příbuzné, to je teda silné kafe. Proto oceňuji tento díl, který se alespoň částečně vrátil ke zálibám Sheldona ve sbírání hraček z filmů apod. (I když musím přiznat, že fakt netuším, kdo je Spock, jméno znám jen z tohoto seriálu Very Happy )

kackakacka

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Datum registrace : 31. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  NoMouse za Sat 31 Mar 2012, 13:33

Otázka je, jestli by tě to pořád bavilo, kdyby se postavy po celých 5 sezón chovaly pořád naprosto stejně. Občas si taky říkám, že je škoda, že to sklouzává trochu jinam, ale ono to asi jinak nejde. A pátá sezóna se docela snaží vrátit tam ty geekoviny.

Jinak k dílu - taky mi přišel trochu slabší, hlavně ve srovnání s předešlými, ale pořád se to drží na slušné úrovni.
NoMouse

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kolikokoli za Sat 31 Mar 2012, 13:34

kackakacka napsal:To ale není to, co mi vadí nejvíc. Nejvíce mě štve, že se postavy strašně změnily (schválně se podívejte na nějaké díly z 1. a 2. série).
Tys byla stejná před pěti lety? Snad je normální, že prochází nějakým vývojem. Bylo by nereálné, kdyby se chovali furt stejně.
kackakacka napsal:Jaktože Raj mluví s ženami? Podstata toho jeho "handicapu" byla v tom, že před ženami ze sebe nedostal ani slovo; a když už, tak musel být úplně opilý (vzpomeňte na díl, kdy se Penny učí dělat koktejly a Rajovi přijede domluvená manželka - vtip je právě v tom, že se ženou nedokáže mluvit vůbec a nebo pořádně nalitý a to je pak urážlivý nebo blábolí nesmysly). Ale teď před něj prostě režisér postaví na stůl láhev otevřeného piva a Raj se chová a reaguje naprosto normálně i před Penny. Samozřejmě je možné, že se jeho fobie z žen postupně mírní, v seriálu by to však mělo být zmíněno.
A když poprvé mluvil s Penny, tak byl nalitý? Ne, jen si srkl sarančete. Nebo když mluvil se Summer - taky měl jen nealko pivo, takže tady jde o psychický blok, ne fyzický. Nemusí být nalitý, stačí ten pocit "piju alkohol - jsem mnohem sebejistější".
kackakacka napsal:Stejně tak Sheldonovo chování - Sheldon se o mnoho víc usmívá, chová se společenštěji a ... prostě už to není Sheldon. Chybí mi u něj vědecké řeči, které vedl v prvních řadách, jeho strnulé chování (např. v této epizodě, když mu Penny dá dárek, na ni udělá gesto, jaké by Sheldon z prvních řad stoprocentně neudělal).
Konečně. Už mě štval ten robot.
kackakacka napsal:Howard je úplný podpantoflák (kde je ten starý, nechutný Howard, kterého všechny ženy odmítaly)
Ještěže si Howard našel Bernie. Howarda z prvních sérií jsem nesnášela. Byl to prostě nechutnej chlípnej otrava a nebylo na něm nic vtipného. Když se konečně rozhodli, že z něj udělají "člověka", vystartoval prudce vzhůru v mém žebříčku oblíbenosti postav.
kackakacka napsal:A Penny mě poslední dobou taky nějak nebaví, nevím, čím to je, opravdu jem ji měla ráda.
Jo, to je pravda, ale moc mi to nevadí, Bernie to jistí Very Happy.

Suma sumárum - ano, postavy se změnily, ale podle mě k lepšímu. Mi 5. série zatím přijde nejlepší ze všech sérií, ať si říká, kdo chce, co chce.
Kolikokoli

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  kackakacka za Sat 31 Mar 2012, 14:14

Pro Kolikokoli:
Já jsem měla nejradši právě 1. a 2. sérii, kdy ještě byl zachován původní koncept seriálu, tzn. vtipy byly založené na vědeckých faktech, kterým sice nikdo nerozuměl, ale stejně to všem připadalo velice vtipné. Postavy jsem tehdy měla strašně ráda, byly sice vytvořeny velice jednoduše (Sheldon = asociální, geniální vědec; Howard = úchylný, sexuchtivý apod.), ale právě toto se mi na nich líbilo. Seriál vybočoval ze všech ostatních, ve kterých se řešily vztahy a každodenní problémy. Ale od 4. série (podle mého názoru) kvalita neskutečně klesá, samozřejmě našla bych i zde velice vtipné díly, ale v porovnání s předchozíma sériema je jich mnohonásobně méně. Opravdu je to škoda, tento seriál měl veliký potenciál; řekla bych, že s příchodem Bernadette (opravdu nechápu, proč je její postava tak oblíbená) a hlavně Amy se myšlenka TBBT zvrtla a postavy už nejsou to, co bývaly. Úchylný Howard, nemluvný Raj a asociál Sheldon mi fakt chybí.
Ale to je samoržejmě na každém, aby to posoudil podle sebe, chápu, že někomu právě tento styl humoru sedí více.

kackakacka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  hesher za Sat 31 Mar 2012, 14:20

Tak dneska to byla paráda a to, že se tam objevil (byť jenom hlas) Leonard Nimoy mě hodně potěšilo Very Happy
Jinak Rajovi rodiče, to nemělo chybu Laughing
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ďasík za Sat 31 Mar 2012, 15:49

kackakacka napsal:Nejvíce mě štve, že se postavy strašně změnily (schválně se podívejte na nějaké díly z 1. a 2. série).
To je právě to nejlepší! Smile
kackakacka napsal:Jaktože Raj mluví s ženami? Podstata toho jeho "handicapu" byla v tom, že před ženami ze sebe nedostal ani slovo; a když už, tak musel být úplně opilý (vzpomeňte na díl, kdy se Penny učí dělat koktejly a Rajovi přijede domluvená manželka - vtip je právě v tom, že se ženou nedokáže mluvit vůbec a nebo pořádně nalitý a to je pak urážlivý nebo blábolí nesmysly). Ale teď před něj prostě režisér postaví na stůl láhev otevřeného piva a Raj se chová a reaguje naprosto normálně i před Penny.
Podle toho, co píšeš, jsi ten díl vůbec neviděla, schválně se na něj koukni, budeš asi překvapená. Raj si jen srkne Grasshopperu a OKAMŽITĚ MLUVÍ S PENNY! (Sorry, ale tohle tady řeším už tak často, že mě to fakt začíná štvát.)
kackakacka napsal:Sheldon se o mnoho víc usmívá, chová se společenštěji a ... prostě už to není Sheldon.
Díkybohu.
kackakacka napsal:Sheldon se chová jako malé dítě
Pokud vím, tak se tak choval odjakživa. A za jednu s nejlepších scén považuju právě tu, jak uteče ke Stuartovi a udělá si u něj "hnízdo", protože se všichni hádají... Sheldon totiž JE děcko uvězněné v těle dospěláka. Navíc lidé s Aspergerovým syndromem se chovají přesně tak, jak se chová a třeba i choval v díle s holičem (mají přesný řád a zavedené rituály a když se něco byť jen nepatrně změní, je zle).
kackakacka napsal:Howard je úplný podpantoflák (kde je ten starý, nechutný Howard, kterého všechny ženy odmítaly)
Podpantoflák byl vždycky, akorát neměl holku, jen matku. Teď má holku, tak je akorát dvojitej podpantoflák. A nevím, jak ty, ale já z osobní zkušenosti vím, že ti největší frajírci jsou největší podpantofláci. A DÍKYBOHU, ŽE UŽ NENÍ NECHUTNÝ, to je nejlepší věc, co se mohla v TBBT vůbec stát. A tohle je mimochodem taky logické, už má holku, nemusí vymýšlet zoufalé způsoby, jak nějakou sbalit.
kackakacka napsal:Leonard velice nevýrazný, v dílech jej skoro nevnímám
On byl někdy výrazný??? Pro mě je to nejmíň výrazná postava už od prvního dílu.
kackakacka napsal:o Rajovi bych si myslela, že je to ukňouraný, nudný a strašně divný člověk, který si neustále stěžuje, že nemá přítelkyni.
On byl někdy jiný? Vždycky měl problémy se ženskýma, vždycky mu to bylo líto. Ale nudný nebyl nikdy, je to nejlepší postava seriálu. Wink
kackakacka napsal:Penny mě poslední dobou taky nějak nebaví, nevím, čím to je, opravdu jem ji měla ráda.
Já na Penny pohlížím pořád stejně... A souhlasím s Koli, že Bernie to jistí. Z holek je nejlepší, i když bych jí nejdřív musel odpustit, jak podle zradila Howarda a práskla za jeho zády jeho matce, že chce letět do vesmíru.
kackakacka napsal:Přesto musím říct, že nápad tohoto dílu opravdu není špatný, narozdíl od některých předchozích dílů. Kdyby mi někdo během sledování 1. řady řekl, že zápletky v 5. sérii se budou točit okolo Shledonovy přítelkně a Howardovy svatby, asi bych se mu vysmála do obličeje.
Předchozí díly byly boží. Very Happy
kackakacka napsal:Musím přiznat, že fakt netuším, kdo je Spock, jméno znám jen z tohoto seriálu
Z toho si nic nedělej, já sice vím, že je to nejdůležitější postava Star Treku, ale viděl jsem jen Novou generaci a Hluboký vesmír devět, takže jsou pro mě nejdůležitější pan Dat, který je čirou náhodou přesným opakem Sheldona (Dat je robot, co chce být člověkem, mít a chápat city a humor, Sheldon je člověk, co chce být robotem) a měňavec Odo. Když byl Brent Spiner v TBBT, byl jsem v sedmém nebi. Very Happy

Každopádně kvalita ROZHODNĚ neklesá, spíš naopak... Už byly horší série. A jak jsem psal u minulého dílu, kdy taky někdo nadával, škoda, že tu není diskuse k druhé sérii, byste se divili, jak jste tehdy nadávali, jak to směřuje "víte kam" a že třetí sérii snad už radši ani nechcete. Wink
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Věk : 33
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  kackakacka za Sat 31 Mar 2012, 17:17

Pro Ďasík:
Ono je to strašně individuální, každý to vidí jinak - někomu 5. série vyhovuje, někomu ne, beru to. Každopádně i přes tu kritiku, co jsem tu psala, se na TBBT budu dívat pořád, je to otázka zvyku, postavy jsem si za tu dobu velice oblíbila. Smile
Jo a k tomu Rajovu pití - když se napil Grasshopperu (doufám, že jsem to napsala správně), tak se sice napil trošku a určitě ho to nemohlo opít, ale přesto se tak choval, byl sebejistý a občas i urážlivý. Je mi jasné, že je to spíše otázka psychiky, nicméně když se napije teď, chová se naprosto normálně, čímž podle mě seriál přišel o dobrý vtip, který mohl být použit i do budoucna.

kackakacka

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  mike2 za Sat 31 Mar 2012, 21:45

Asi nebudu ten správný hardcore fanda, pro kterého je cokoli počínaje 3x01 zpronevěření se myšlence seriálu, ale podle mne zrovna minulý díl (5x19) docela názorně ilustroval, jak je dobře, že se postavy vyvíjejí, a jak divné by bylo, kdyby se všichni chovali tak jako na začátku. Asi si budu muset konečně přečíst diskusi k němu, abych zjistil, jak se na něj dívali ochránci tradičních hodnot.
mike2

Znamení : Býk Tygr
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Věk : 43

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kolikokoli za Sun 01 Apr 2012, 01:57

Cha, díky vám rejpalům jsem si našla nějaké diskuze u dílů a titulků na 3. sérii. Objevila jsem kromě tradičních povídání o tom, jak už seriál stojí za prd, také svůj první příspěvek na tomto fóru a kupodivu byl rejpavej Very Happy
Kolikokoli napsal:(6.10.2009) Titulky super, moc dík, ale našla jsem drobnou chybu - neříká se, že je něco gothského, gothský atp. (jdeme do gothského klubu), ale správně je gotický nebo jen gothic (jdeme do gothic klubu/jdeme do gothického klubu). Je na více místech, tak čísla nepíšu..

edit: a ještě dodatek cowgirl není jezdkyně na býku, ale kovbojka Wink tit 303
Takže vidíte, když začínáte rejpavými příspěvky, tak to neznamená, že vás časem nebudou brát vážně Very Happy.
Kolikokoli

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  minnie za Sun 01 Apr 2012, 10:19

snad každý začal rejpavě, vsadím se, že můj první příspěvek je v podobném duchu Very Happy ale myslím to upřímně, fakt Very Happy
k aktuální diskusi se připojovat nebudu, nevidím to jako nějaké tendence a trendy, každý díl je jiný a nebudu kvůli tomu in general odepisovat nebo vyzdvihovat celou sezonu..
minnie

Znamení : Panna Drak
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 29
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  NoMouse za Sun 01 Apr 2012, 12:35

Tak můj pravděpodobně první příspěvek (nedá se to pořádně najít, když dám všechny příspěvky ode mě, tak to zobrazí jen 300 nejnovějších) je taky rýpavý, i když stručný: Smile
NoMouse 10.11.2009 napsal:497, 505 - komix -> komiks
NoMouse

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  bodomkes za Sun 01 Apr 2012, 13:22

K tomu Rajovi: díkybohu, že už se Rajesh nechová jako blbec, jen co se napije alkoholu... Nevím, proč si všichni myslí, že co jednou bylo, musí přetrvat navždy...(trochu flexibility, lidi! Razz) přece jen si Raj už docela dávno zvykl pít, aby mohl v jejich skupince obohacené o ženy vůbec promluvit... takže mi neříkejte, že už se trochu "nevytrénoval".... bála jsem se, že zas vytáhnou trapné vtipy, když je Raj hned opilý, ale díkybohu!! se přes to už dokázali - docela přirozeně - přenést... Raj je ale poslední dva díly minimálně snad nejlepší postava Very Happy Už začínám chápat Ďasíkovu oblibu.
Jinak Koli, taky mě bavily hodně Spockovy pozy Very Happy Very Happy Podle mě jedna z nejvtipnějších scén =D
Jo Ďasíku, Spock byl i v Nové generaci, už starší, ale přece Smile A souhlasím, že Brent Spiner pro mě byl největší senzací v TBBT vůbec, achjo náš starý Data I love you Haha, pravda, Data je fakt opak Sheldona Smile

EDIT: A znovu díkybohu za Howardův vývoj, na začátku byl spíš na obtíž. Teď je fajn Smile
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Věk : 25
Místo : Brno-venkov

Zobrazit informace o autorovi http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Shelly-Nelly za Sun 01 Apr 2012, 14:10

Tohle byl snad ten nejhorší díl jaký jsem kdy viděla!! Very Happy Udělali z Rajeshe fakt až moc velkého metrouše, ale je zajímavé, že jsem měla vždycky za to, že metrosexuálové mají lepší vkus na oblékání, takže jde vidět, že kromě metrosexuality je to stále "nerd" Very Happy
Né fakt, jako díl je to skvělý, Spock vs. Sheldon, Sheldon vs. pravda a nakonec Rajesh a Yorkshire... Jako já Yorky moc nemusím, právě kvůli tomu, jak pod jejich očima hned každý změkne a pak se z nich stávají kruté bestie, ale Rajeshe miluju (myslím jako postavu) tak jen doufám, že ten York bude mít stejně dlouhého trvání, jako Sheldonova "oholená" hlava...
Jinak co se týče vedlejšku, Penny nechala Leonarda pěkně podusit, normálně i já jsem uvěřila tomu, že mu koupila štítkovač! Very Happy A ta Rajeshova Lakshmi nebo jak se jmenovala... Děs a hrůza. Normálně jsem mu měla chuť říct, že má počkat na tu pravou, že tam někde určitě je... To jsou mé první pocity, jdu to vyvětrat, trošku nad tím porozmýšlet a pak se vrátím a doplním... Diskuzi nademnou jsem ještě ani nečetla, ale já se vrátím a se mnou přijde... (můj pes?) Twisted Evil
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 25

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  xegiie za Sun 01 Apr 2012, 15:39

pro me jako fandy star treku, jak jinak nez uzasny dil, trosku sem se bal jak tam Nimoy(e) zaradi, ale takle sem to vazne necekal.
Silene sem se bavil, hlavne jak tam na Sheldona vybehl Gorn Very Happy

Rajez tomu taky pekne daval, hlavne na zacatku kdyz se ho ptali koho si privede, a pak jako spravny zoufalec si chtel vzit lezbicku Smile
smal sem se skoro cely dil 10/10 Razz
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 31
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down