Melissa Rauch alias Bernadette Maryann Rostenkowski

Goto down

Melissa Rauch alias Bernadette Maryann Rostenkowski

Příspěvek  rampage za Sat 08 Oct 2011, 17:55

Protože se tato herečka stala řádnou členkou týmu herců v TBBT a není zde o ní nic, přidám pár základních informací.Biografie - zdroj csfd

Mellisa Ivy Rauch je americká herečka a komička. Je poměrně drobná (měří pouze 152 cm). Studovala herectví na Marymount Manhattan College v New Yorku, kde získala bakalářský titul.
Už během studií vystupovala na Manhattanu jako komička. Brzy vzbudila velký ohlas i uznání kritiků se svým sólovým vystoupením "The Miss Education of Jenna Bush", kde ztvárnila dceru bývalého prezidenta. Představení hrála ve vyprodaných sálech a získala za něj ocenění za vynikající sólové vystoupení a diváckou cenu magazínu TheaterMania.
Od ledna 2011 začala hrát v Upright Citizens Brigade Theater v show The Realest Real Housewives (Nejskutečnější skutečné manželky) spolu s Casey Wilson, June Diane Raphael, Jessicou St. Clair a Danielle Schneider.
Na televizních obrazovkách se proslavila v sitcomu TEORIE VELKÉHO TŘESKU (The Big Bang Theory), kde hrála Bernadette Maryann Rostenkowski, kamarádku Penny (Kaley Cuoco) a přítelkyni Howarda Wolowitze (Simon Helberg). Pracovala s Penny v Cheesecake Factory a Penny ji seznámila s Howardem díky dohodě, kterou uzavřel Leonardem. Vystudovala mikrobiologii a nyní pracuje pro velkou farmaceutickou společnost.
Dále si zahrála v seriálech jako KANCL (The Office) či TRUE BLOOD: PRAVÁ KREV, kde měla menší roli dívky Summer. Objevila se i v americkém remaku seriálu KATH & KIM, v seriálu DIRTY SEXY MONEY a ve filmech OPILÍ SLÁVOU (Delirious), KÁMOŠ K POHLEDÁNÍ (I Love You, Man) či WRIGHT VS. WRONG.
Melissa v současnosti žije v Los Angeles spolu se svým přítelem Winstonem Beiglem.

Oficiální stránky

avatar
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru