S04E24 - The Roommate Transmogrification [TITULKY]

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [TITULKY]

Příspěvek  Mr.Kew za Sun 26 Jun 2011, 19:26

Irwain Nornossa napsal:Pro všechny: řeknu vám naprosto přesně, kdy budou titulky: až budou. Wink

Mr.Kew

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ďasík za Sun 26 Jun 2011, 19:54

Určitě budou. Zpomaluje mě, že mám novou práci a že tu je tolik připomínek, až to není hezké... Nejpozdější termín je začátek páté série. Very Happy Very Happy Very Happy Ale pokusím se to udělat co nejdřív, no...
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

:O

Příspěvek  Isomut za Sun 26 Jun 2011, 21:56

Ďasík
To nemyslíš vážne toto. Mne tam stojí jedna nepozretá časť a už ma to ani nebaví, ani neviem o čom ten seriál bude za chvíľku Very Happy
Už len čakám, kým to pozriem, napálim a zmažem Very Happy Ale tak počkám, čo už Neutral
Isomut

Počet příspěvků : 17
Bodů : 17
Datum registrace : 11. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  NoMouse za Sun 26 Jun 2011, 21:59

Ježiš tak se na to podívej v první verzi, se jednou nezblázníš, ne? Very Happy Já se taky dívám na první verze, pak pročítám připomínky a jsem spokojen, finálky kolikrát zapomenu stáhnout... Wink
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Věk : 27
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Isomut za Sun 26 Jun 2011, 22:04

No ale aj tak to musím napáliť potom a jedine s finálkami, ale veď sa niet kam ponáhľať Very Happy
Isomut

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kyong za Mon 27 Jun 2011, 18:09

Máš mít nějaké diskové úložiště jako mám doma já. :-D Už dlouho nic nepálím, nemám rád media, jsou nespolehlivá, ne všude to pak jde v dnešní době přečíst, staré mechaniky si s tím někdy neporadí atd. Proto mám doma NAS, 5 TB, RAID5 a jsem spokojený. A jak vyjdou finální titulky, tak je pouze vyměním a je to. :-D
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Datum registrace : 08. 05. 11
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

hmm

Příspěvek  Isomut za Mon 27 Jun 2011, 19:34

Tak akože ja by som tiež mal rád, ExHDD, ale tak zatiaľ sa k tomu nedostalo na vyradenie financií na túto položku.
Isomut

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  minnie za Mon 27 Jun 2011, 19:54

cože? externí hadr nestojí skoro nic.. já jsem si kdysi pořídila tři čtvrtě terra a ještě jsem neměla sílu ho zaplnit.. taky by to občas chtělo se s něčím rozloučit Wink
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 29
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kyong za Mon 27 Jun 2011, 20:21

No, to co mám já nejsou externí disky ale NAS s 5ti SATA disky. Ale zrovna to řešení levné nebylo. 27000,-. Ale stačí verze na dva disky, dát tam RAID1 a je to a nevyjde to draho. Ale záleží taky, kolik dokážeš zaplnit. Já z těch 5 TB už mám volných pouze 400 GB.
Kyong

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Irwain Nornossa za Mon 27 Jun 2011, 20:34

Jo, disk je nejlepší. Ať už externí, nebo ne. Smile
Když o optických médiích řeknu, že jsou na *****, tak to jim ještě lichotim.
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kyong za Mon 27 Jun 2011, 21:33

Ale disk, jedině v RAIDu. Optická média taky nemám rád a už dlouho nepoužívám, ale kvůli tomu, že jakékoli zařízení může odejít, tak RAID nebo nějaká síťová záloha je nutnost. Zvlášťě při těch kapacitách. Někomu odejde 1 TB disk a má po všem. :-D
Kyong

Návrat nahoru Goto down

HDD

Příspěvek  Isomut za Mon 27 Jun 2011, 21:45

@minnie: Tak práveže ja sa stále lúčim so všetkými vecami, napr. ja si nedoprajem takmer nič.
Som skromný, len keď niečo vidím, že to chcem tak si to kúpim (ošatenie), ale čo sa miesta na disku týka,
tak viem sa s niečim rozlúčiť, aby som tam mal miesta dosť na danú vec a keď nemám,
tak jednoducho to nebudem sťahovať alebo to stiahnem neskôr.

@Kyong: Ty máš taký mini server Very Happy Nemáš na tom náhodou Ethernet prípojku?
Čo sa zálohy týka, je dobre mať také niečo zaobstarané.

Záver: Vážne sa zaobídem aj bez ExHDD i keď by som ho ocenil samozrejme, no viem sa zmestiť aj do tohoto čo mám teraz.
Mám taký pocit, že sme riadne OT Very Happy
Isomut

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kyong za Mon 27 Jun 2011, 22:19

@Kyong: Ty máš taký mini server Very Happy Nemáš na tom náhodou Ethernet prípojku?
Čo sa zálohy týka, je dobre mať také niečo zaobstarané.

To je otázka. :-D Ethernet přípojky mám dvě, veřejnou IP, nastavené FTP, webové rozhrání, vše pouze s povolením šifrování a vlastními vytvořenými certifikáty. Když se domů připojuji vzdáleně, přece ne tak, aby mé heslo šlo viditelně, jak po Pražském náměstí. :-D
Kyong

Návrat nahoru Goto down

NAS

Příspěvek  Isomut za Mon 27 Jun 2011, 22:59

@Kyong: No tak potom to máš dobre poriešené Wink
Isomut

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kyong za Mon 27 Jun 2011, 23:03

Já musím. Počítačová kryptografie a sítě jsou taky zrovna moje specializace, takže já bych to jinak ani mít nemohl. :-D Ale to opravdu skvělá věc, mám tam vše a dostanu se tam odkudkoli. Na telefonu mám taky nastavené FTPS, takže když potřebuji, tak si data vždy stáhnu. Ale zrovna dneska jsem překročil FUP, takže teď musím asi 4 dny vydržet do nového měsíce.
Kyong

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Isomut za Mon 27 Jun 2011, 23:26

@Kyong: Ja som tiež vyšiel školu zameranú na PC a najmä siete, ale vzdelania sa mi tam dostalo tak málo,
že som sa radšej doma mohol učiť, ale česť výnimkám_ tým pár (aj veľa som napísal). Máš to taký "Cloud" teda.
Dáta máš kde chceš a vždy po ruke. Praktické a v dnešnej dobe veľmi populárne.
Isomut

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Miro za Wed 29 Jun 2011, 15:27

Presne o toto mi ide, že si to chcem napáliť s finálnymi verziami a už mesiac mi prach lape prázdne DVD lebo som si myslel že tie titulky vyjdú okamžite a na disku kde už pomaly nemám miesto zaberá celá jedna séria Crying or Very sad

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kyong za Thu 30 Jun 2011, 17:02

Isomut napsal:@Kyong: Ja som tiež vyšiel školu zameranú na PC a najmä siete, ale vzdelania sa mi tam dostalo tak málo,
že som sa radšej doma mohol učiť, ale česť výnimkám_ tým pár (aj veľa som napísal). Máš to taký "Cloud" teda.
Dáta máš kde chceš a vždy po ruke. Praktické a v dnešnej dobe veľmi populárne.

Jj, na školách se opravdu naučit nic nedá. Já začínal s pc už na prvním stupni základní školy a i když jsem měl teprve Amigu, tak na ní jsem se už dost učil a hodně věcí odtamtud přenes a aplikoval na další systémy. Pak od střední školy už to šlo tak, že jsem se nenaučil až doteď nic, vše jsem se učil doma. Školu jsem sice trochu vynechával, neměl jsem čas se do ní učit, pro mě byla důležitá technika. A od VOŠ jsem si už udělal i všechny počítačové předměty dopředu a nechodil na ně vůbec. Od střední mi furt učitelé říkali, ať se do toho pc nehrabu, že to pak nepojede. :-D Takže i když dost lidí by to možná zatratilo, co teď napíšu, ale pokud chce člověk opravdu něco pořádně umět a to dost dobře, neměl by se učit furt do školy, protože vím, kolik to zabírá času a taky vím, kolik zabírá času naučit se pořádně dost odvětví výpočetní techniky. Já šel v podstatě od tvorby grafiky přes hardware, programování až po počítačovou kryptografii a sítě, na což jsem se zaměřil ze všeho nejvíce. Jediné, kde jsem se naučil něco dobře na škole, bylo pomaturitní roční studium angličtiny na jazykovce. Mít každý den jenom angličtinu je skvělé, člověk se nemusí učit nic jiného aby prolezl a učí se jenom to, co ho zajímá a pořád má dost času se věnovat pc.
Ale druhá věc je mít na to učení i vybavení. Se sítěma jsem začínal později, protože jsem měl ze začátku doma pouze jedno pc. Teď jich mám doma 5, takže je to ideální, ale i tak už začínám pociťovat, že mi to přestává stačit. Dva pc jsou pracovní, jedno je server a tak mi zbývají na síťové testování pouze 2, což je dost málo.
A jak teď přemýšlím, tak další čas berou vlastně i jiné koníčky, sice spojené s pc, ale částečně už se týkají i jiné oblasti, například astronomie a astrofyzika.
Kyong

Návrat nahoru Goto down

=))

Příspěvek  Isomut za Thu 30 Jun 2011, 18:59

@Kyong: To si musel mať dobré, tiež by som sa chcel začať učiť angličtinu, teraz sa ju učím len sám a aj to sa niekedy neviem donútiť, čiže je to také ojedinelé a nič moc no.
Čo sa tých PC týka, viac ma zaujalo to programové vybavenie počítačov, tiež neviem, ktoré odvetvie si mám zvoliť. Najskôr som začítal s PC grafikou, potom som prešiel na HTML jazyk, CSS, potom vyšlo CSS3, to som sa učil a rýpal som aj to jQuery, to nie je vôbec ťažké len by bolo treba do toho čumeť deň čo deň aspoň chvíľku, ale neviem pričom mám ostať, páčia sa mi obidve veci, ako grafika tak skriptovanie, takže sa budem venovať postupne obidvom veciam, veď ešte je na to dosť času sa tomu niečo priučiť.

Wow, ako by som v tebe videl kúsok zo mňa. Mňa nedávno (cca pol roka dozadu) začalo baviť skúmanie vesmíru, astronómia, astrofyzika, astrobiológia a život na iných planetách, no vzhľadom k nedostatku prostriedkov sa toho len tak z učebníc nedá moc naučiť, čítam o tom teraz v encyklopédií a kde sa len dá, no najlepšie by bolo zájsť do hvezdárne a tak sa učiť o okolnom svete a vesmíre ako ho dnes poznáme.
Isomut

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kyong za Thu 30 Jun 2011, 19:19

Jj, obě dvě věci jde zvládat dobře. Já zase ty sítě a kryptografii. Hrozně mě baví hledat chyby v zabezpečení. A ohledně té astronomie, chtělo by se to dostat do nějakého výzkumného ústavu na nějaké univerzitě, ale to je všechno v cizině. Tak uvidím, jestli se mi to někdy podaří. Musím pořád tu angličtinu cvičit, ale bez té jazykovky bych se ji těžko učil. Sám je to těžké, to se člověku do toho moc nechce. Proto si myslím, že to denní studium na jazykovce je ideální.
Kyong

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Isomut za Thu 30 Jun 2011, 22:20

@Kyong: Ale to musí aj naštvať keď tam dlho nemôžeš nájsť nejakú chybu ak ju teda aj nakoniec nájdeš.
To áno, na univerzitu niekam, no stačilo by zájsť aj niekam na miestne observatórium, i to by človeka dokázalo povzbudiť v danej oblasti.
A dneska sa všade uplatní angličtina, to je ako liek na každú chorobu. Začnem sa ju znovu učiť, ale keď mi nemá kto vysvetliť tie anglické frázy, to je des potom.
Isomut

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Miro za Tue 05 Jul 2011, 16:42

na hlavnej stranke je pri titulkoch s04e24 na pravom boku napísané že je to finálna verzia ale je to len prvá!!!

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  minnie za Tue 05 Jul 2011, 16:52

možná tím Ďasík chtěl "něžně" naznačit že žádná další už nebude, ber nebo nech být Very Happy
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 29
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ďasík za Tue 05 Jul 2011, 16:55

To tam nedal Ďasík, ale jiný z adminů, který si pořádně neověřil, jak se věci mají... Opravím, dík za upozornění. Finálka k S04E24 ještě není, ale bude, fakt. Very Happy
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Isomut za Tue 05 Jul 2011, 17:21

Hah, no krása, a ja už som sa potešil, ešte že som to ale nepozeral a nenapálil, no stiahol som ich Very Happy Aj mi to prišlo divné, keďže neboli upravené v príspevku ani v sekcii Titulky.
Isomut

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down